UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest LANESTA. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.

Bridal Fashion Week w Barcelonie 2022

Bridal Fashion Week w Barcelonie 2022

 

Wspominamy  fashion week w Barcelonie.

To jedno z największych i najważniejszych Europejskich imprez mody ślubnej.  

 

 

W śród 320 marek, byliśmy także my, nie mogło nas tam zabraknąć!

Zaprezentowaliśmy najnowszą kolekcję Dolce Vita i część II Marabella, które wyróżniały się nowoczesnością, a zarazem klasyką, dającą poczucie luksusu i nieszablonowego stylu. Najciekawsze i najbardziej imponujące projekty naszych sukien ślubnych, prezentujemy Wam już dziś…

 

 

Kunszt naszych projektantów zachwycił nie tylko odwiedzających, ale i  powiem to bez kokieterii innych producentów sukien ślubnych.

Bridal Fashion Week Barcelona 2022.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.