UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest LANESTA. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.

Czas na prezent! Może sztuka?

Każdy ślub, wesele to niepowtarzalne wydarzenie. Chcemy Wam zaproponować rozwiązanie na niebanalny  prezent dla Młodej Pary.

Prawdą jest, że zakup dzieła sztuki nie jest najtańsza inwestycją, jednakże można znaleźć pozycje w sztuce, których ceny nie są zawrotne. Rzeźby, grafiki czy obrazy zyskują na wartości na przestrzeni lat. Dziś mniej znany autor pracy, juto może być wziętym artystą.

Sztuka potrafi zaskakiwać, to oryginalny prezent nie tylko dla miłośników i kolekcjonerów, to może być początek tej pięknej kolekcjonerskiej ścieżki dla Nowożeńców. Kupując taki niezwykły prezent dajesz Parze Młodej nie tylko coś pięknego, ale pokazujesz tym, że masz klasę i gust.

Może to być dzieło na zamówienie. Może to być dzieło z bogatej oferty galeryjnej. Może to być dzieło zakupione w domu aukcyjnym na licytacji. Może to być dzieło zakupione bezpośrednio od artysty. Oferta jest niezwykle bogata, znajdziesz tam niezwykłe prace, pasujące Młodej Parze i zgodne z Twoim portfelem.

 

 

To prezent, który jest inwestycją

To prezent, który zostanie z nowożeńcami na lata

To prezent, który daje radość i wyjątkowość każdego dnia

To prezent, który odzwierciedla miłość

To prezent, który otwiera drzwi do drogi kolekcjonera

To prezent, który sam w sobie jest piękny

 

 

Przeglądaj oferty galerii, przeglądaj strony domów aukcyjnych. Masz problem z wyborem dzieła, zgłoś się do eksperta w dziedzinie sztuki, który jest obecny w każdej galerii.

Baw się zakupem sztuki!

 

 

 

 

Artysta: Mira Pürschel

Zródło zdjęć: włsaność Mira Pürschel

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.