UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest LANESTA. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.

Szycie sukien EXPRESS

Ekstremalna sytuacja?


My jesteśmy od zadań specjalnych...

Jeśli do Waszego ślubu zostało już tylko 3 miesiące, a wciąż nie wybrałaś tej wymarzonej sukni ślubnej...

Nic straconego!

W naszych salonach firmowych istnieje możliwość skorzystania z usługi ,,szycie ekspresowe,,. Każdy z naszych projektów został stworzony tak, aby nawet najbardziej wymagająca Panna Młoda, znalazła suknię swoich marzeń.

 

 

 

 

 

 


Szycie ekspresowe, wiąże się z dodatkową opłatą. Po więcej szczegółów umów się do naszych salonów firmowych w Lublinie i Warszawie.

Lublin

ul. 3 Maja 7/2, Lublin
+48 668 608 068


Warszawa
Al. Jana Pawła II 27, Warszawa
+ 48 575 733 334

 


A my w ekspresowym tempie wywołamy uśmiech na Twojej twarzy.
Czekam na Ciebie.

 

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.