UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest LANESTA. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.

TRUNK SHOW WARSZAWA

TRUNK SHOW WARSZAWA

W te jeszcze ciepłe jesienne dni z przyjemnością wspominamy TRUNK SHOW, który niedawno odbył się w naszym salonie w Warszawie. Ogromną radość czerpiemy z naszych spotkań z klientami na żywo, dlatego jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy gościć Was u siebie pomimo panujacej sytuacji i zaprezentować najnowszą kolekcję Lanesta "Art of being a woman".

Delikatne bufiaste rękawki - lub odsłonięte ramiona, geometrycznie proste kroje o pięknych zdobieniach zaprezentowane na żywo... Eh. Można się rozmarzyć.

Nadzwyczajnie cieszymy się z tego spotkania i doceniamy Wasze zaangażowanie.

 

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.