UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest LANESTA. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.

Udział w Ukrainian Wedding Fashion Week 2019

Ostatni rok zaliczamy do niezwykle udanych! między innymi, wzięliśmy udział w Ukrainian Wedding Fashion Week wspołoorganizowany przez markę Armonia. Wszystko odbyło się 13 września 2019 w Kijowie, przybyło około 300 gości, a my byliśmy zachwyceni. Wydarzenie było na skalę światową . Flesze aparatów błyskały z zawrotną prędkością. Przepiękna dekoracja, znane osobowości, wykwintne poczęstunki... czuliśmy się jak w innym świecie. Organizatorzy dopięli wszystko na ostatni guzik, pokazali tym klasę i wysoki poziom.

Zaprezentowano - między innymi - kolekcję pt. "Tajemniczy blask" dostępną w naszym salonie. Marka Armonia osiągnęła niezwykły kunszt projektując te suknie: lśniące dodatki, różnorodność linii wzorniczych, nietuzinkowość idei... Wszystko to sprawia, że powstała kolekcja przyciąga swoim charakterem uwagę wszystkich wrażliwych na piękno panien młodych. Zachowana równowaga pomiędzy klasyką a nowatorskim podejściem, delikatne suknie o wyrazistym charakterze... Niezapomniany widok. Pannę młodą, która zdecyduje się na taki projekt będzie zdobić zarówno lśniąca linia kroju, jak też blask jej szczęśliwych oczu, tego jesteśmy pewni!

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.