UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest LANESTA. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.

Szycie na miarę

 

Na czym polega proces szycia na miarę naszych sukien ślubnych? Już pędzę z odpowiedzią…

 

Wybierz wymarzoną suknię ślubną

 • Umów się na spotkanie w jednym z naszych salonów sukien ślubnych w Lublinie lub w Warszawie.
 • Stylistka pomoże Ci wybrać tę jedyną w swoim rodzaju suknię ślubną.
 • Twoja kreacja, którą wybierzesz, zostanie uszyta idealnie pod Twój wymiar.
 • W naszych salonach możemy dokonywać modyfikacji sukni ślubnej, zastanów się czy takiej będziesz chciała.
 • Dobierz dodatki, takie jak etola, rękawki, welon.

 

 

Zbieramy miarę

 • Nasza stylistka zbierze miarę Twojej sylwetki, potrwa to chwilę.

 

 

Miara kontrolna

 • Trzy miesiące przed ślubem spotykamy się na weryfikację Twoich wymiarów.
 • Dlaczego to robimy? Chcemy aby nasze suknie ślubne były idealne do Twojej sylwetki.
 • Jest to bardzo istotne spotkanie dla Was i dla nas, dlatego, ten termin musisz mieć uwzględniony w swoim terminarzu.
 • To jest ostatni moment na zmianę wcześniej ustalonej koncepcji, takiej jak: suknia z trenem, suknia bez trenu, ramiączka, rękawek, etola, zmniejszenie lub powiększenie spódnicy.

 

Gotowa suknia ślubna

 • Suknia w naszym salonie jest mniej więcej na 1 miesiąc przed ślubem.
 • Wbrew pozorom im później tym lepiej.

Dopasowanie sukni ślubnej - zarezerwuj czas na nasze spotkania

 • Najczęściej są to 2-3 spotkania z naszą krawcową, która jest na miejscu w danym mieście.
 • Doprowadzamy Twoją suknię ślubną do perfekcji, tak aby detale były idealne, podkreślające kobiecość i wyjątkowy charakter Panny Młodej

Odbiór sukni ślubnej

 • I tu kończy się nasza przygoda. Dziękujemy, że mogliśmy zostać częścią Twojej miłosnej historii.


"Jesteśmy po to aby spełnić Twoje marzenie!"

 

Suknie ślubne — szycie na miarę

 

Ślub to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. Zwłaszcza ten pierwszy, kościelny, w towarzystwie rodziny i przyjaciół jest wyjątkowym dniem, najpiękniejszym w życiu. Nie obejdzie się bez sukni ślubnej. W salonach Lanesta nie tylko sprzedajemy, ale także szyjemy suknie ślubne tak, by każda była idealnie dopasowana i do sylwetki, i oczywiście do gustu panny młodej. Sprawdź, ile kosztuje uszycie sukni ślubnej i jak szyjemy suknie ślubne. Zapraszamy do naszej pracowni!

 

Suknia ślubna szyta na miarę

 

Kiedy przyjdziesz do naszej pracowni sukien ślubnych, przymierzysz mnóstwo różnorodnych kreacji. Oferujemy suknie ślubne sprawdzonych projektantów i w wielu stylach. Znajdziesz więc u nas sukienki w stylu boho, vintage, krótkie i długie, z rękawami oraz gorsetem, sukienki w stylu księżniczki i bardzo gładkie, minimalistyczne. Mamy suknie ślubne dla pań w każdym wieku i w każdym rozmiarze. Jednak zdarza się tak, że najpiękniejsza suknia ślubna nie jest jednak idealnie dopasowana do sylwetki: do wzrostu i kształtów kobiecych albo nasza klientka uważa, że długie rękawy należy skrócić, gorset zwęzić, że trzeba użyć jeszcze kilku ciekawych dodatków. W takim przypadku kreacją zajmuje się krawiecka pracownia sukien ślubnych.

 

Usługa szycia — odbierasz swoją wymarzoną sukienkę

 

Nasi doradcy dokładnie znają każdy model sukni ślubnej, mają ogromną wiedzę na temat panującej mody, właściwości tkanin, znają marzenia panien młodych i są otwarci na słuchanie, ale także doradzanie. Przyjrzą się wszystkim aspektom Twojej figury, dowiedzą się, jak ma wyglądać ten dzień, kiedy staniesz przed ołtarzem lub urzędnikiem stanu cywilnego. Poświęcą wiele czasu, by poznać Twoje plany na ten wyjątkowy dzień. Dzięki zaangażowaniu, ogromnej wiedzy i doświadczeniu dopasują suknię ślubną do indywidualnych potrzeb każdej klientki.

Po zmierzeniu sukni ślubnej i decyzji, że ta jest tą jedyną, najpiękniejszą, doradca weźmie miarę: dokładnie sprawdzi, jakiej długości powinna być suknia, o ile trzeba ją zwęzić albo skrócić, ile centymetrów powinny mieć rękawy, dopasuje głębokość dekoltu. Możliwe są także zmiany związane z przeróbką tylko spódnicy lub samego gorsetu. Doradca może zaproponować uszycie dodatkowych elementów, takich jak welon, bolerko, garsonka. U nas wszystko jest możliwe i spełniamy wszelkie oczekiwania.

 

Przymiarki sukni ślubnej

 

Przymiarki, a jest ich 2-3, odbywają się regularnie w naszej pracowni. Zwykle, zanim odbierzesz gotowe zamówienie, musisz uzbroić się w cierpliwość. Czas potrzebny na uszycie sukni ślubnej to około pół roku. Nie spiesz się więc, bo Twoje wspomnienia, także te związane z suknią ślubną, pozostają przecież na całe życie. W przypadku sukien ślubnych jesteśmy zwolennikami slow fashion.

Do naszej pracowni sukien ślubnych możesz zabrać także bliskie osoby: przyjaciółki, mamę, siostrę. Dzięki temu zawsze ktoś może Ci doradzić. Wiemy, że każda prawie panna młoda kieruje się silnymi emocjami, a te nie zawsze są dobrym doradcą.

 

Odbiór gotowej sukni ślubnej szytej na miarę

 

Suknia ślubna szyta na miarę jest gotowa na miesiąc przed terminem ślubu. Jest to optymalny czas, by przygotować się do uroczystości. Możesz ją odebrać bezpośrednio z naszej pracowni albo zamówić wysyłkę pod wskazany adres. Zwykle jednak panna młoda przychodzi do naszej pracowni i odbiera suknię ślubną osobiście.

 

Suknie szyte na miarę — zalety

 

Szycie sukni ślubnej jest czasochłonne i wymaga wielu wizyt w pracowni sukien ślubnych. Jednak kreacja szyta na miarę z wybranego materiału, np. jedwabiu, koronki, ma wiele zalet, które przeważają nad gotowymi sukienkami.

Kiedy idziesz do ślubu, chcesz wyglądać perfekcyjnie. Tymczasem nie każda panna młoda nosi rozmiar 36 i ma perfekcyjne kształty. Właściwie takie panie są w mniejszości i one mogą pozwolić sobie na gotowe kreacje ze sklepu, bo te wyglądają na nich idealnie. Jednak nasze klientki są różne: niskie i bardzo wysokie, niezwykle szczupłe i w rozmiarze XL, kochają różne style i fasony, ale wszystkie chcą wyglądać perfekcyjnie podczas ślubu.

Jeśli zamawiasz suknię ślubną szytą w salonie, masz pewność, że będzie ona leżała dokładnie tak, jak sobie wymarzyłaś. Nic nie będzie uwierać, przeszkadzać podczas ślubu i wesela. Idealna suknia ślubna szyta na miarę podkreśla wszystkie atuty sylwetki, a maskuje niedoskonałości. Obsługa pracowni sukien ślubnych służy wsparciem i pomaga w dopasowaniu kreacji.

Poza tym podczas każdej przymiarki można wprowadzać zmiany w wyglądzie sukienki. Możesz dopasować ją do zmieniającej się sylwetki, ulepszyć, poprosić o doszycie dodatków. Dzięki szyciu na miarę suknia ślubna będzie wyjątkowa: podstawa projektu zmieni się w kreację dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Takich możliwości nie daje zakup gotowej sukni ślubnej w butiku czy internetowym sklepie.

 

Suknie ślubne szycie na miarę — w skrócie

 

Teraz wiesz dokładnie, na czym polega proces szycia na miarę naszych sukien ślubnych. Wiesz, już, dlaczego warto zdecydować się na wizytę w salonie, który oferuje szycie sukien ślubnych. Zebraliśmy więc informacje w skrócie, byś czuła się dobrze przygotowana na wizytę w salonie sukien ślubnych Lanesta w Lublinie lub w Warszawie.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.