UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest LANESTA. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.

A co z kwiatami? Ceremonia ślubna a wybór kwiatów...

Wybór kwiatów na ceremonię ślubną to jedna z najważniejszych decyzji, przed którą stają pary młode. Kwiaty nie tylko dodają uroku i piękna uroczystości, ale również są wyrazem osobowości i stylu pary. Wśród ogromu dostępnych opcji, ważne jest, aby znaleźć te, które najlepiej odzwierciedlą charakter i klimat ślubu. Zastanawiałaś się jakie kwiaty wybrać, aby dzień ślubu był jeszcze bardziej wyjątkowy. Pędzimy z pomocą…

Kolory kwiatów mogą mieć różne znaczenia i wpływać na atmosferę ceremonii. Białe kwiaty, takie jak róże czy lilie, symbolizują czystość i niewinność, podczas gdy czerwone peonie czy tulipany będą wyrażać głęboką miłość i namiętność. Różowe kwiaty, takie jak geranium różane czy dalie, mogą dodawać nutę romantyzmu i delikatności.

 

 

Wybór kwiatów może również zależeć od tematu i miejsca ceremonii. Na rustykalny ślub idealnie sprawdzą się polne kwiaty, takie jak lawenda, mak, czy też słoneczniki. Do bardziej formalnych uroczystości pasować będą klasyczne bukiety z róż, kalii czy frezji.

Wybierając kwiaty sezonowe, nie tylko wspierasz lokalnych dostawców, ale również możesz znacząco obniżyć koszty dekoracji. Kwiaty, takie jak piwonie, są przepiękne i pachnące, ale dostępne głównie w późnej wiośnie i na początku lata. Jesienią natomiast królują astry, chryzantemy czy dalie.

Kwiaty są również świetnym sposobem na wyrażenie osobistych preferencji i historii pary. Możecie wybrać kwiaty, które miały specjalne znaczenie w waszej relacji, np. kwiaty z pierwszej randki czy te, które lubili Wasi bliscy.

Przy planowaniu dekoracji ślubnych ważne jest, aby znaleźć równowagę między tym, co marzy się parze młodej, a realiami budżetowymi. Porozmawiajcie z florystą o Waszych oczekiwaniach i ustalcie, które kwiaty najlepiej wpiszą się w Wasze możliwości finansowe, nie tracąc przy tym na pięknie i stylu.

 

 

Wybór kwiatów na ślub to nie tylko kwestia estetyki, ale również sposób na podkreślenie indywidualności pary młodej i nadanie uroczystości osobistego charakteru. Pamiętając o tych kilku wskazówkach, możecie stworzyć dekoracje, które będą nie tylko piękne, ale również pełne znaczenia i emocji.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.