UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest LANESTA. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.

Salon sukni ślubnych Warszawa

Zapraszamy

Lanesta

al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa

lub wyślij e-mail:

warszawa@lanesta.eu

Zadzwoń do nas

telefon: +48 575-733-334

Zapraszamy w godzinach

poniedziałek-piątek: 11:00-19:00

sobota: 10:00-16:00

Formularz kontaktowy

Lanesta – salon sukni ślubnych w Warszawie, jest na mapie stolicy stosunkowo od niedawna, ale już wyraźnie zaznaczył swoją obecność i podobnie jak salon w Lublinie, zyskał uznanie panien młodych. Bogata kolekcja sukien ślubnych, a także ślubnych dodatków, pozwala odpowiadać na różne potrzeby i oczekiwania.

W salonie ślubnym w Warszawie mamy piękne suknie na śluby kościelne i cywilne, również w plenerze. To kreacje, które pięknie prezentują się na żywo, jak i na zdjęciach. To też projekty inspirowane klasyczną elegancją, jak i całkowicie oryginalne, nieraz mocno zaskakujące kroje. W salonie sukien ślubnych Lanesta w Warszawie nie boimy się wyzwań. Koncentrujemy się na osiągnięciu olśniewającego efektu w dniu ślubu poprzez stworzenie wspaniałej stylizacji ślubnej. Ponadto pracujemy z każdą sylwetką o dowolnym kształcie i rozmiarze, bo w naszym salonie sukien ślubnych w Warszawie nie narzucamy żadnych ograniczeń.

Salon sukien ślubnych w Warszawie jest miejscem, w którym można znaleźć między innymi suknie z długim rękawem, krótkie ślubne sukienki, bogate kreacje, skromne i proste modele, sukienki z koronkami – a wszystkie w różnych odcieniach złamanej bieli, które pięknie podkreślają kobiecą urodę. Różnorodne style, pozwolą wybrać idealną suknię, niezależnie od tego, gdzie odbędzie się ślub i przyjęcie. Pałac, stodoła, namiot, czy tradycyjny dom weselny – w każdej sytuacji chętnie zaprezentujemy najciekawsze i najlepiej dopasowane propozycje.
Wspaniałe suknie ślubne to jednak nie wszystko. Jednym z atutów naszych salonów sukien ślubnych jest wnętrze, dedykowane potrzebom naszych klientek. Przestrzeń Lanesty to przestrzeń przyszłej Panny Młodej. Przymierzalnia stworzona w celu zapewnienia prywatności, pełnej swobody i zaspokojenia indywidualnych potrzeb to nasz ukłon w stronę istoty i wagi, jaką stanowi wybór sukni ślubnej. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne to wydarzenie w życiu i jak priorytetowa jest wtedy kameralna atmosfera. Odwiedzając nasz salon, możesz być pewna, że to Ty będziesz najważniejsza. Dbamy o to, aby nasze klientki mogły przymierzyć każdą suknię i podjąć decyzję, w spokoju, ciszy i pomieszczeniu przygotowanym tylko dla nich.

Aranżacja salonu, którą cechuje wygoda, elegancja, wyważona nowoczesność i spokojna, jasna kolorystyka sprawia, że w Laneście każda klientka czuje się wyjątkowo. Otwierając salon sukien ślubnych w Warszawie, bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży, stworzyliśmy miejsce, w którym panie czują się bezpiecznie, ale i bajkowo. Ponadto, nasze konsultantki ślubne dbają o przyjazną i intymną atmosferę, a także dokładają wszelkich starań, aby czas poświęcony na wybór i przymiarki sukni ślubnych był wyjątkową chwilą dla przyszłych panien młodych i ich bliskich – mam, sióstr, przyjaciółek. Wiemy, że dla młodych kobiet to magiczne chwile. Z kolei dla nas – każda klientka, każda suknia ślubna to inna historia miłości, w której chcemy choć troszkę uczestniczyć. Cieszymy się, że mamy taką możliwość.

Dla nas priorytetem jest indywidualne podejście do każdej klientki i zapewnienie jej profesjonalnej, kompleksowej obsługi. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest umówienie się na wizytę, tak aby otrzymać pełną uwagę konsultantek i oglądać oraz mierzyć suknię w pełni komfortowych warunkach. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do odwiedzenia salonu sukni ślubnych w Warszawie. Wspólnie wykreujemy wymarzony ślubny wizerunek przyszłej Panny Młodej.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.