UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest LANESTA. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.

Elegancja i Urok Francuskiej Gwiazdy Catherine Deneuve!

Catherine Deneuve, jedna z najbardziej ikonicznych aktorek francuskiego kina, znana nie tylko ze swojego talentu, ale także z wyjątkowym stylu i klasy. Jej ślub, który odbył się w latach 60., był kluczowy dla elegancji i uroku, stanowiący jej składniki i status jako ikony mody i filmu.

 

Catherine Deneuve, urodzona jako Catherine Fabienne Dorléac, spotkała się z swoim mężem, fotografem Davida Bailey'ego, podczas sesji zdjęciowej. Ich romanse były pełne pasji, szybko udostępniając dostęp do mediów. Bailey, znany ze swojego pochodzenia do fotografii mody, był idealnym partnerem dla Deneuve, którego piękno i styl zapewniają jego artystyczną wizję.

Ślub Catherine Deneuve i Davida Bailey'ego odbył się 19 sierpnia 1965 roku. Mimo że Deneuve była wschodzącą gwiazdą francuskiej kina, zdecydowała się na skromną ceremonię, która podkreśliła jej osobisty styl i gust.

 

 

Catherine Deneuve, znana ze swojego wyrafinowanego gustu, wybrała na ten wyjątkowy dzień suknię ślubną zaprojektowaną przez jednego z głównych projektantów w ówczesnym czasie. Jej suknia ślubna była klasyczna, elegancka i pełna prostoty, spełniająca jej naturalny urok i piękno. Kreacja została wykonana z jedwabiu, z delikatnymi koronkowymi detalami, które dodawały jej subtelną elegancję. Jej welon był długi i zwiewny, doskonale komponował się z wspaniałą suknią ślubną. Ceremonia ślubna była kameralna, z rodziną i przyjaciółmi. Atmosfera była intymna i pełna miłości, co doskonale oddawało charakter Deneuve i Bailey'ego. Po ceremonii, nowożeńcy zaprosili swoich gości na przyjęcie, które odbyło się w eleganckim miejscu w Londynie. Menu składało się z wykwintnych dań kuchni francuskiej i angielskiej, co stanowi hołd dla pochodzenia pary młodej. Atmosfera była radosna i pełna śmiechu, a goście bawili się do białej rany. Małżeństwo Catherine Deneuve i Davida Bailey'ego, mimo pełnego miłości i pasji, nie przetrwało próby czasu. Para rozwiodła się w 1972 roku, jednak ich związek pozostawił trwały ślad w historii show-biznesu. Deneuve swoją błyskotliwą karierą aktorską, staje się jedną z najbardziej znanych i podziwianych aktorek na świecie.

Ślub Catherine Deneuve i Davida Bailey'ego jest dziś wspomniany jako jeden z najbardziej stylowych i eleganckich wydarzeń w historii kina i mody. Deneuve, swoim wyczuciem stylu, ustanowiła nowe trendy dla panien młodych, które są obecnie dostępne dla wielu kobiet na całym świecie. Jej suknia ślubna jest symbolem ostatniej elegancji i prostoty, a sama ceremonia przypominała, że ​​miłość i osobisty styl są elementami każdego ślubu.

Catherine jako ikona mody i kina, przekształciła swoje życie prywatne w źródło inspiracji dla wielu. Jej ślub z Davidem Bailey'em, choć nie przetrwał, pozostaje w pamięci jako pełen elegancji i klasy. Deneuve pozostaje symbolem ponadczasowego piękna i wyrafinowanego gustu.

 

 

Źródło zdjęć: Wikipedia

 

 

 

 

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.