UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest LANESTA. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.

Konkurs urodzinowy

Pierwsze urodziny naszego salonu!
Minął już rok, odkąd przyłączyliśmy się do tworzenia historii miłosnych w naszym mieście. Nasze klientki już korzystają z naszych sukien będących owocem naszej staranności i ciężkiej pracy.
Ten ważny dzień chcemy spędzić z Wami. Zapraszamy na nasze pierwsze urodziny 18 października. Planujemy wiele miłych niespodzianek! Główną będzie możliwość wygrania sukni ślubnej!
Aby wziąć udział w konkursie na nagrodę główną należy:
Suknia ślubna do wygrania!

Pierwsze urodziny salonu LANESTA, świętuj z nami! Rozdajemy prezenty! Główna nagroda to suknia ślubna. Żeby wsiąść udział w konkursie trzeba:

1. Obserwować nasz profil na Instagramie
2. Oznaczyć w komentarzu pod tym zdjęciem dwie przyjaciółki
3. Polubić dany post!

Zwyciężczyni konkursu wybierze publiczność, czyli wygrywa ta z Was, której komentarz zbierze największą ilość polubień.

Wyniki już 18 października!
Prosimy o odblokowanie profilu na Instagramie w dniu urodzin.

* regulamin konkursu znajduje się poniżej

Regulamin konkursu
pobierz
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.