UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest LANESTA. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.

Najnowsza kolekcja Secret Gardens 2025

Wspaniałe ogrody tajemnic, ukryte głęboko w sercu najnowszej kolekcji na rok 2025 - Secret Gardens, odsłaniają niezwykłą piękność i wyrafinowanie. Te suknie ślubne to prawdziwe dzieła sztuki, które przenoszą nas do magicznego świata pełnego romantycznych zakątków.

 

 

Każda suknia ślubna z tej kolekcji jest jak piękny kwiat w pełnym rozkwicie. Subtelne koronki oplatają ciało jak pąki róż, a wyrafinowane zdobienia dodają nuty elegancji i wyjątkowości. Każda kreacja to jak wejście do tajemniczego ogrodu, gdzie każdy detal kwitnie jak piękny kwiat. Delikatność i finezja detali sprawiają, że każda Panna Młoda staje się niepowtarzalną bohaterką swojej własnej opowieści miłosnej.

 

 

Secret Gardens  nie tylko prezentuje kolekcję sukni ślubnych, ale również przenosi nas w świat marzeń, gdzie miłość kwitnie niczym najpiękniejsze kwiaty w ogrodzie. To więcej niż tylko strój - to manifestacja romantyzmu, piękna i magii, które towarzyszą każdemu ślubnemu ceremoniałowi.

 

 

Przygotujcie się na wyjątkową podróż przez te magiczne ogrody, gdzie każdy detal jest starannie wybrany, by uczynić Wasz dzień jeszcze bardziej niezapomnianym.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.