UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest LANESTA. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.

Otwarcie salonu

Babeczki, szampan, muzyka, pełno gości i najnowsza kolekcja w salonie sukien ślubnych. To wszystko działo się na wielkim otwarciu pierwszego oficjalnego salonu w Polsce marki Lanesta.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie oraz stworzenie niesamowitej atmosfery. Zapraszamy zatem do salonu, gdzie czeka na Państwa profesjonalna obsługa oraz oryginalne kolekcje. Dla przypomnienia krótka fotorelacja z tego wyjątkowego dnia.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.