UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest LANESTA. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.

Panna Młoda i jej gwiazda… suknia ślubna

Suknia ślubna to gwiazda tego magicznego dnia. Gwiazda sunąca po parkiecie życia na którą skierowane są wszystkie oczy świata. Tak, to ona jest odzwierciedleniem najważniejszej osoby w tym dniu… Panny Młodej…

Jak debiutantka na czerwonym dywanie biegnie po przeznaczenie. Jaką suknię wybierze? Jaki styl jest uosobieniem jej marzeń? Czy wybierze suknię w lekkim nonszalanckim stylu Boho? Może jednak uosabia ją księżniczka, biżuteryjna suknia w stylu glamur? 

Takich pytań można zadać wiele. A odpowiedź na nie, zna tylko ona… ta wyjątkowa kobieta, która stoi przed wyborem kreacji. Nikt nie zdaje sobie sprawy, ileż to godzin, musi spędzić na poszukiwaniach, aby odnaleźć w tym gąszczu pięknych sukien… właśnie tą…

 

My jesteśmy po to, aby spełnić Twoje marzenia. My jesteśmy po to, abyś czuła się wyjątkowo w tym dniu. W naszych salonach poczujesz magię towarzyszącą w tak prozaicznej rzeczy jak szukanie i przymierzanie. Pobudzimy Twoją wyobraźnię i pokarzemy Ci bezgraniczny wszechświat możliwości, abyś poczuła się jak Księżniczka Diana.

Ty i Twoja suknia ślubna jesteście dla nas najważniejsze!


Chcesz poczuć tę magię?

 

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.