UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest LANESTA. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.

Pierścionek zaręczynowy w rodzinie królewskiej

Pierścionek zaręczynowy w Brytyjskiej rodzinie królewskiej musi byś wyjątkowy. Po pierwsze kosztowny, po drugie duży, po trzecie efektowny. Jest to jedyny klejnot, który członkini rodziny królewskiej ma na własność. Natomiast, tiary, broszki czy naszyjniki, wypożyczane są w zasobów monarchii na wyjątkowe okazje, takie jak śluby czy chrzciny.

 

Piękne, wspaniałe... zobaczmy je z bliska... 

 

Elżbieta II

Pierścionek zaręczynowy królowej Elżbiety II pochodziły z tiary należącej do matki księcia Filipa.

 

 

Lady Di

Księżna Diana sama wybrała zaręczynowy pierścionek, wyrób Garrarda  nadwornego jubilera.

 

 

Kate Middleton

Pierścionek księżnej Katy jest wyjątkowy, ponieważ noszony był zarówno przez Lady Di, jak i teraz przez księżną Cambridge.

 

 

Meghan Markle

Książę Harry sam zaprojektował pierścionek zaręczynowy dla ukochanej. Pierścionek ten to wyjątkowy okaz, ponieważ ma w sobie dwa kamienie Księżnej Diany.

 

 

Camilla, księżna Kornwalii

Pierścionek zaręczynowy księżnej Camilly, należał do królowej matki. Pierścionek jest jednym z najokazalszych i najcenniejszych w rodzinie królewskiej.

 

Prawda, że wspaniałe...?

 

Źródło zdjęć: COPYRIGHT @GETTY IMAGES

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.