UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest LANESTA. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.

Ślub ekologiczny

Ślub ekologiczny, zwany również "zielonym ślubem", to ceremonia ślubna, która kładzie nacisk na ochronę środowiska i zrównoważony styl życia. Para biorąca udział w ślubie ekologicznym podejmuje świadome kroki, aby zminimalizować negatywny wpływ swojego ślubu na planetę.

 

Oto kilka cech charakterystycznych ślubu ekologicznego:

 

Pary planujące ślub ekologiczny często wybierają lokacje na świeżym powietrzu, takie jak plaże, lasy, parki narodowe lub ogrody, aby wykorzystać naturalne piękno i minimalizować zużycie energii.

Pary starają się ograniczyć ilość odpadków poprzez recykling, wybierając naczynia i dekoracje wielokrotnego użytku oraz unikając jednorazowych plastikowych produktów.

W przypadku ślubów ekologicznych wybierane są ubrania i biżuteria z materiałów ekologicznych lub używane, które są bardziej zrównoważone i nie obciążają środowiska.

Dekoracje są często proste i naturalne, na przykład z użyciem kwiatów sezonowych, drewnianych elementów lub recyklingu materiałów.

Catering podczas ślubu ekologicznego często opiera się na lokalnych i sezonowych produktach, a jedzenie jest przygotowywane w sposób zrównoważony, unikając marnowania żywności.

Pary starają się ograniczyć emisje dwutlenku węgla związanego z transportem, wybierając środki transportu o niskim zużyciu paliwa lub organizując ślub w miejscu dostępnym dla gości pieszo.

Planowanie ślubu ekologicznego może również obejmować wybór lokalizacji i sprzętu, który jest bardziej energooszczędny.

Zamiast tradycyjnych prezentów ślubnych, pary mogą prosić gości o wsparcie dla organizacji charytatywnych lub przekazywanie darowizn na cele ekologiczne.

Zaproszenia mogą być wykonane z recyklingu lub z papieru pochodzącego z odnawialnych źródeł, a także zawierać informacje o organizacjach ekologicznych lub zasadach zrównoważonego życia.

 

 

Ślub ekologiczny to sposób na zintegrowanie wartości ekologicznych i społecznych w jednym z najważniejszych dni w życiu pary. To również okazja do edukacji i świadomości na temat ochrony środowiska wśród uczestników ceremonii ślubnej.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.