UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest LANESTA. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.

Ślub w wielkim mieście!

Seks w wielkim mieście był jednym z najbardziej oczekiwanych filmów na świecie. Choć od premiery filmu minęło ponad 20 lat, to Carrie Bradshaw główna bohaterka filmu do dziś uważana jest za ikonę stylu i mody.

Która stylizacja Carrie była najbardziej wyjątkowa? No cóż… było ich całe mnóstwo… jednakże, suknia ślubna Bradshow zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Suknia ślubna projektu Vivienne Westwood jest inna, wyjątkowa to kwintesencja seksapilu i nonszalancji.

Dzięki roli Carrie Sarah Jessica Parker stała się ikoną mody dla wielu z nas.

 

Zobaczmy suknię ślubną projektu mojej ulubionej projektantki Vivienne Westwood.

 

 

 

FOT. EAST NEWS

© Sex and the City / New Line Cinema

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.