UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest LANESTA. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.

Suknia Ślubna kontra Przesądy. Rozprawiamy się z Mitami!

Suknia ślubna  to symbol miłości, elegancji i wyjątkowej chwili, która pozostaje w pamięci na zawsze. Jednak z nią związane są również liczne przesądy, które mogą zagrażać spokoju i radości w dniu ślubu.

Czas rozwiać te mity i spojrzeć na suknię ślubną z bardziej racjonalnego punktu widzenia.

 

 

Mit 1: Nigdy nie wolno przymierzać sukni ślubnej przed zakupem

Prawda: W rzeczywistości, przymiarki sukni ślubnej przed zakupem jest zalecane. Dzięki temu panna młoda może upewnić się, czy suknia jest odpowiednia pod względem rozmiaru, fasonu i wyglądu. To również świetna okazja do przekonania się, czy dany model pasuje do osobistego stylu i gustu.

Mit 2: Suknia ślubna musi być nowa, aby przynosić szczęście

Prawda: Istnieje przekonanie, że używana suknia ślubna może przynosić pecha w małżeństwie. Jednak coraz więcej panien młodych decyduje się na zakup sukni z drugiej ręki z powodów ekologicznych i finansowych. Prawdziwe szczęście zależy od uczuć i zaangażowania pary, a nie od nowości sukni.

Mit 3: Zobaczenie panny młodej w sukni przed ślubem przynosi nieszczęście

Prawda: To popularne przekonanie ma swoje korzenie w dawnych czasach, kiedy aranżowane śluby były normą.  Dziś, zobaczenie panny młodej w sukni przed ślubem jest powszedniością. Nie ma żadnych dowodów na to, że zobaczenie sukni przed ślubem przynosi nieszczęście.

Mit 4: Panna młoda musi nosić białą suknię

Prawda: Tradycyjnie, biała sukienka ślubna jest symbolem czystości i niewinności, jednak coraz więcej panien młodych decyduje się na suknie w innych kolorach, takich jak ecru, kremowy czy różowy. Wybór koloru sukni powinien być zgodny z indywidualnym stylem i preferencjami panny młodej.

 

 

Suknia ślubna to nie tylko ubranie, ale również symbol miłości, nadziei i szczęścia. Przesądy z nią związane mogą dodawać stresu i niepotrzebnych obaw w dniu ślubu. Dlatego warto spojrzeć na suknię ślubną z bardziej racjonalnego punktu widzenia i wybierać ją zgodnie z własnymi preferencjami i przekonaniami, zamiast uwikłać się w mitologiczne pułapki. Najważniejsze, aby suknia ślubna przynosiła radość i pewność siebie w tym wyjątkowym dniu.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.