UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest LANESTA. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.

Syrenka – Amore…

Syrenka jest to model sukni ślubnej, który wybierają odważne i pewne siebie kobiety, znające i świadome swojej seksualności. Suknia ślubna w fasonie syrenki jest dopasowana w górnej części rozszerzając się ku dołowi. Ten charakterystyczny fason kojarzy nam się z ogonem istoty morskiej, stąd nazwa syrenka. Musimy pamiętać, że suknia ślubna w kształcie syrenki bądź rybki lubi kształty, co daje efekt subtelności, sensualności i zmysłowego uroku.

 

Przedstawiamy Paniom kilka modeli sukien ślubnych w fasonie syrenek z Nowej Kolekcji Amore.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.