UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest LANESTA. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.

Szukasz swojej wymarzonej sukni ślubnej? Znajdziesz ją w Lanesta!

Suknia ślubna jest odzwierciedleniem Twojego charakteru, upodobań – ona ma jedynie podkreślić Twoje atuty i naturalne piękno. Kreacji jest wiele… a w której poczujesz się wyjątkowo? W której będziesz czuła się wolna a zarazem zjawiskowa? Pamiętaj najważniejszą rzeczą przy wyborze tej jedynej, jest Twoje samopoczucie…

 

 

Suknie w stylu Boho to kwintesencja powiewu świeżości, natury i wolności. Styl Boho jest ponadczasowy i możesz go połączyć dosłownie ze wszystkim. Koronki, hafty to jest to, z czym kojarzą nam się kreacje w stylu Boho. Zwiewna i frywolna jest uosobieniem podmuchu ciepłego wiatru latem.  Chcesz się poczuć nieszablonowo, to zdecydowanie będzie to suknia ślubna w stylu Boho.

 

Styl Glamour to olśniewające krynoliny rodem księżniczki z bajki. Kreacje w stylu glamur są eleganckie i szykowne, ta efektowna suknia ślubna nada niezwykłego charakteru nie tylko Tobie, ale i całej uroczystości. Mieszanka tiulów, koralików i błyszczących zdobień to elementy, które sprawią, że ślub będzie właśnie taki, jaki sobie wymarzyłaś.

 

A może lubisz minimalizm i klasykę? Idziesz za głosem serca… to ja mam być w centrum uwagi, a nie moja suknia. Tak, ona ma Ci towarzyszyć i eksponować Twoje zalety.  Prostota, szyk i elegancja, to nie zawsze musi być biel. Klasyczne suknie ślubne pięknie się prezentują w kolorach kości słoniowej czy śmietance a może pudrowym różu…

Będzie to idealna kreacja dla Ciebie.

 

Percepcja i postrzeganie sukni ślubnej jest indywidualna dla każdej z Was.

 

Pragniesz czuć się wyjątkowa koniecznie nas odwiedź.

Warszawa, Al. Jana Pawła II 27

Lublin, ul. 3 Maja 7

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.