UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest LANESTA. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.

To był niezwykły dzień! Nominacja! Nagroda! Dziękujemy!

Firma Lanesta Suknie Ślubne została nominowana do nagrody w XIX edycja Polish Businesswomen Awards. Gala wręczenia statuetek odbyła się 02 czerwca 2023 roku w Warszawie.

 

,,Lider tworzenia najwyższej jakości niepowtarzalnych sukien ślubnych,,

 

Nominację i nagrodę traktujemy jako ukoronowanie naszej pracy. Dziękujemy, każdemu kto stał się częścią naszej historii. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, a zarazem potężny motywator do dalszej pracy.

Dziękujemy!

 

Nagrodę odebrała właścicielka Lanesta Suknie Ślubne Olha Mahira.

Przejdźmy płynnie do fotorelacji z tego wydarzenia.

,,Jesteśmy po to aby spełnić Twoje marzenia,,

 

Foto: Businesswoman & life 

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.