UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest LANESTA. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.

Trendy w modzie ślubnej 2023

Trendy ślubne 2023!

Specjalnie dla naszych Panien Młodych wyselekcjonowałyśmy kilka najbardziej efektownych modeli sukien ślubnych, zgodnych z panującymi trendami. 

Piękno jest w każdej kobiecie, a my naszymi projektami chcemy to piękno podkreślić. Oto kilka najpiękniejszych modeli  z najnowszych kolekcji na najbliższy sezon 2023.

 

Constantine to suknia dla nowoczesnych i odważnych kobiet, chcących zaskoczyć swoich gości niebanalnym podejściem do swojej stylizacji w tym pięknym dniu. Ponadczasowa klasyka w połączeniu z odważnymi rozwiązaniami daje efekt kobiety nietuzinkowej.

 

Joisy to subtelna, kobieca, elegancka, a jednocześnie wyjątkowa oraz luksusowa suknia ślubna. Wszystkie te elementy łączy w sobie model Joisy, który cechuje się piękną linią dekoltu i delikatnymi zdobieniami z perełek.

 

Oria zwiewna z nutą romantyzmu i nonszalancji. Idealnie wyeksponowana linia ramion, podkreślona oraz wysmuklona talia, ozdobne rękawy. Nadają niezwykłego charakteru, nie tylko Pannie Młodej, ale i całej uroczystości.

 

Segura klasyczna, gładka suknia to wyraźny trend w modzie ślubnej na nadchodzący sezon. A gdyby tak prostą formę kreacji przełamać oryginalną i efektowną etolą… Klasyka w pełnym wymiarze, jednocześnie dodatki dodają nieszablonowy styl Pannie Młodej.

 

Tanagro to rajski ptak wśród naszych sukien. Zwiewna, frywolna a jednak elegancka. Z głębokim rozcięciem na nogę, to kreacja, która zdecydowanie zwróci nie tylko Twoją uwagę… to propozycja sukni ślubnej dla kobiet odważnych, porywających oraz pewnych siebie.

 

Każdy z naszych projektów został stworzony tak, aby nawet najbardziej wymagająca Panna Młoda, znalazła w naszych salonach suknie swoich marzeń. 

Ty również stań się częścią naszej wspólnej historii…

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.