UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest LANESTA. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.

Wyprzedaż do 40%

Od maja w naszym salonie zaczyna się wyprzedaż wybranych modeli sukien ślubnych z wystawy z rabatem nawet do -40%. Suknie objęte promocją znajdą Panie na naszej stronie i profilach social media. Jest to doskonały moment na zakup sukni marzeń w przystępnej cenie.

Więcej szczegółów w salonie.

Abrao - Rabat 25%

46 sek

Agel - Rabat 30%

46 sek

Amur - Rabat 20%

42 sek

Anda - Rabat 25%

25 sek

Bali - Rabat 40%

30 sek

Bermuda - Rabat 30%

46 sek

Capri - Rabat 20%

46 sek

Ketta - Rabat 20%

43 sek

Madea - Rabat 20%

36 sek

Maurikia - Rabat 30%

47 sek

Mistral - Rabat 30%

46 sek

Taiti - Rabat 25%

1 min
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.