UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest LANESTA. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.

Wywiad z właścicielką Lanesta Suknie Ślubne dla magazynu Biznesswoman & Life

Drogie Panny Młode,

jeżeli Wam się nie udało zapoznać z wywiadem, właścicielki firmy Lanesta Suknie Ślubne w magazynie Biznesswoman & Life... To specjelnie dla Was zamieszczamy ten wywiad w tym miejscu.

Miłego czytania.

 

SUKNIA ŚLUBNA jak z bajki!

LANESTA TO WYJĄTKOWE MIEJSCE, KTÓRE ZAPISUJE SIĘ NA KARTACH HISTORII MIŁOSNYCH. JAK ZAPEWNIA OLHA MAHIRA, WŁAŚCICIELKA FIRMOWYCH SALONÓW SUKIEN ŚLUBNYCH LANESTA, DOKŁADAJĄ TU WSZELKICH STARAŃ, ABY WSPOMNIENIE, KTÓRE BĘDZIE TOWARZYSZYĆ PANNIE MŁODEJ DO KOŃCA ŻYCIA, BYŁO JEDNYM Z TYCH NAJPIĘKNIEJSZYCH.

 

BWL: Każda panna młoda w dniu swojego ślubu pragnie czuć się wyjątkowo. Jakie suk­nie znajdziemy w ofercie salo­nu Lanesta?

OM: Często słyszymy od naszych klientek, że w naszych salo­nach jest inaczej. Bierzemy to sobie do serca i każdą przyszłą pannę młodą otaczamy wyjątkową troską i zaangażowaniem. Dysponujemy bogatym asortymentem, w którym każda klientka znajdzie dla siebie najlepsze rozwiązanie. Modele naszych sukien ślubnych to projekty, które podkreślają kobie­cość, indywidualizm i niepowtarzalność, są unikatowe i jedy­ne w swoim rodzaju – zupełnie jak każda z naszych klientek.

 

BWL: Dlaczego warto skorzystać z oferty salonu sukien ślubnych?

OM: Tworząc nasze kolekcje, staramy się, aby każdy z pro­jektów był wyjątkowy, oryginalny oraz wyprzedzający trendy. Dbałość o najmniejsze detale, precyzja oraz oryginalność to cechy, które idealnie opisują to, co robimy, by spełniać marze­nia każdej panny młodej. Największą uwagę przywiązujemy do szczegółów. Wyszywane ręcznie koronki i koraliki oraz aplikacje na sukni ślubnej – te elementy spra­wiają, że nasze kreacje są wyjątko­we i wyróżniają się na rynku sukien ślubnych. Nasza marka jest obecna na wszystkich kontynen­tach, a my jesteśmy dynamicznie rozwijającą się siecią salo­nów firmowych z marzeniami. Tworzymy dla wymagających kobiet, szukających niepowtarzalnych projektów. Kobiet, które cenią sobie niesztampowe rozwiązania. Dlatego warto przyjść do naszego salonu firmowego w jednym z kilku największych miast w Polsce.

 

BWL: Szyjecie suknie na miarę. Jak długo trwa realizacja zamówienia?

OM: Szycie sukni ślubnej jest czasochłonne i wymaga wielu wizyt w salonie. Kreacja szyta na miarę wybranego modelu ma wiele zalet, które przeważają nad gotowymi sukniami. Suknia ślubna szyta na miarę, którą dopraco­wujemy w trakcie spotkań z krawcową, jest gotowa mniej więcej na miesiąc przed terminem ślubu. Jest to optymal­ny czas, by przygotować się do uroczystości. Panna młoda może ją odebrać bezpośrednio z naszych salonów albo za­mówić wysyłkę pod wskazany adres. Cały proces realizacji i powstawania sukni ślubnej trwa około siedmiu miesię­cy. Jednakże mamy w swojej ofercie szycie sukni ślubnej w trybie ekspresowym, co zawsze wywołuje uśmiech na twarzy panny młodej. Dla nas nie ma rzeczy niemożli­wych… jesteśmy od zadań specjalnych.

 

BWL: Jakie obawy związane z kreacją ślubną najczęściej towarzyszą przyszłym pannom młodym?

OM: Zdajemy sobie sprawę z tego, że ślub to niezwykłe wy­darzenie, a panna młoda chce czuć się wyjątkowo i cudownie, dlatego też wraz z fachową obsługą gwarantujemy, że w salo­nie Lanesta znajdą suk­nię ślubną, która wpisze się w wizję ich marzenia o ślubie idealnym. Kiedy idą do ślubu, chcą wy­glądać perfekcyjnie. Nasi styliści znają każdy mo­del sukni ślubnej, mają ogromną wiedzę na temat panującej mody, właści­wości tkanin, znają ma­rzenia panien młodych i są otwarci na słucha­nie, ale także doradzanie. Przyjrzą się wszystkim aspektom figury klient­ki, dowiedzą się, jak ma wyglądać ten dzień, kiedy stanie przed ołtarzem lub urzędnikiem stanu cywilnego. Po­święcą wiele czasu, by poznać jej plany na tę uroczystość. Dzięki temu mogą dopasować suknię ślubną do indywidualnych potrzeb każdej klientki, rozwiewając wszystkie obawy.

 

Archiwum prywatne: Olha Mahira

 

Źródło zdjęć: Biznesswoman&Life 

 

 

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.